MÜŞTERİ DESTEK HATTI 5497327741

http://www.gulcancicek.com/ üzerinden nasıl sipariş verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreciniz boyunca http://www.gulcancicek.com/ tarafından yönlendirileceksiniz. Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri seçip sepetinize ekleyiniz. Sepetim sayfasından "Alışverişi Bitir" butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilirsibiz.

Bu aşamada http://www.gulcancicek.com/'a üye iseniz üye girişi yapmanız, değilseniz üye olmanız gerekmektedir. Teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, " Devam Et" butonu ile "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek ödeme yönteminizi seçip bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Sepet adımları olan Sepetim, Teslimat ve Ödeme sekmeleri arasında geçiş yapabilirsiniz. "Devam Et" butonu ile sipariş özetinizi inceleyebilir, Ön Bilgilendirme Formu ve Satış Sözleşmesini onayladıktan sonra "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme sayfasında karşınıza çıkan Kredi Kartı/Banka Kartı, Havale/EFT ödeme seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/EFT bilgilerimiz aşağıdaki gibidir:
Şirket Ünvanı : Gülcan Çiçekçilik - Online Çiçekçiniz
VAKIF KATILIM BANKASI IBAN : TR 11 0021 0000 0005 8184 2000 01(₺) - Havale/EFT ile oluşturulan siparişlerde bulunan ürünler, ödeme gerçekleşmeden rezerve edilmemektedir.

Stoklu Ürün Siparişiniz 48 saat içerisinde belirlediğiniz kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan tüm ürünler Gülcan Çiçekçilik - Online Çiçekçiniz 'nin garantisi altındadır.

http://www.gulcancicek.com/ üzerinde yapmış olduğunuz işlemlerde karşılaştığınız hataları iletişim formunu doldurarak bize iletebilir ya da 5497327741 numaralı telefondan Müşteri İlişkilerine bildirebilirsiniz.

Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce 5497327741 numaralı telefondan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip yaklaşık 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/Eft ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Satın aldığınız ürünlerin belirlediğiniz kargo firmasına verilmesinin ardından e-posta adresinize ulaşacak kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına ait internet sayfasına giriş yaparak sorgulayabilirsiniz.

Gülcan Çiçekçilik - Online Çiçekçiniz
Gülbahar mah. Otello Kamil sok. no:16/b Şişli - Mecidiyeköy - İSTANBUL